Hayat

Zaman zaman hepimizin yüreğinin daraldığı, bir derin nefes almaya ya da bir durup dinlenmeye ihtiyaç duyduğu anlar olmuştur. Hayat bu sana, olmaz mı hiç? Peki hiç kimsenin sizi dinlemediğini ya da istediğiniz gibi dinlemediğini fark ederseniz ne yaparsınız? Elbette kitaplara sığınırsınız. Ve işte şimdi size böyle anlarda sığınabileceğiniz mükemmel bir kitap önereceğiz: Engin Geçtan’ın kaleminden Hayat.

11986442_974630832583329_5923852926461935437_nEngin Geçtan evvela psikiyatri dalındaki çalışmaları tüm dünyaya yayılmış bir psikiyatrist. Ama o sıradan bir psikiyatrist değil; aynı zamanda bir kurgu yazarı ve modern zamanların en önemli düşünürlerinden de biri! Hayat ise Geçtan’ın okurlarına sıcak ve dostane bir tondan seslendiği Hayat ise adeta bir terapi seansı niteliğinde. Bilgisini ve deneyimini aktarırken asla ahkam kesmeyen, aksine tavsiyesini bile çok içten bir biçimde ileten üslubu Engin Geçtan’ın alamet-i farikası!

Siz de kıştan çıkıp bahara kavuştuğumuz şu güzel günlerde bütün kış kararan ruhunuzu parlatmak ve kendinize bir iyilik yapmak isterseniz Engin Geçtan’ın kaleminden çıkan Hayat’ı gönül huzuruyla okuyabilirsiniz. Garanti ediyoruz, dünyayı bir daha eskisi gibi göremeyeceksiniz!

Hayat

Engin Geçtan – Metis Yayınları

16.5 TL

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s